Sophos Firewall

Uwaga: Poprzednio znany jako Sophos XG Firewall.

DO CZEGO SŁUŻY?

Sophos Firewall chroni przed najnowszymi zagrożeniami, korzystając z zaawansowanej analizy ruchu sieciowego, która jest oparta na głębokim uczeniu maszynowym. Dodatkowo zapewnia najwyższą wydajność w swoim segmencie. Dzięki inspekcji ruchu szyfrowanego SSL/TLS (w tym TLS 1.3) mamy możliwość wglądu w to, co dokładnie dzieje się w naszej sieci, co poprawia widoczność zagrożeń i pozwala na lepsze nią zarządzanie.
Firewall integruje się z aplikacją Sophos Intercept X, aby umożliwić wymianę informacji między warstwą aplikacyjną i sieciową, w celu wykrywania i reagowania na zagrożenia. Ponadto może być zarządzany z platformy chmurowej Sophos Central razem ze wszystkimi innymi produktami Sophos. Sprawdź ulotkę dla pełnego przeglądu wielu zalet Sophos Firewall i dostępnych modeli sprzętowych.

 

DLA KOGO?

Sophos Firewall jest najlepszym wyborem dla małych, średnich, a nawet większych przedsiębiorstw, które chcą lepszej ochrony, wydajności, lepszego wglądu w ruch sieciowy, prostszego zarządzania i bardziej elastycznego dostępu do sieci, aby objąć pracowników zdalnych i zdalne lokalizacje. Sophos Firewall oferuje najwyższą jakość dla next-gen firewall z darmowym centralnym zarządzaniem, kontrolerem WLAN oraz raportowaniem na urządzeniu i w chmurze, a także nielimitowanym zdalnym dostępem VPN i wiele więcej.

JAK SPRZEDAWAĆ

Sophos Firewall oferuje elastyczność w zakresie komunikacji i opcji wdrażania, aby dopasować się do każdej sieci.

 1. Wybierz opcję wdrożenia: Opcje implementacji są cztery:
  • sprzętowa z serii XGS z dodatkowymi modułami flexi-port
  • platforma chmury publicznej: AWS, Azure i Nutanix,
  • popularne platformy wirtualne: VMware, Hyper-V, KVM lub Citrix,
  • platformy oparte na Intel x86, jako wersja software
 2. Wybierz subskrypcje ochrony: Xstream Protection oferuje wszystkie nowoczesne technologie ochrony, których potrzebuje każdy klient, aby zabezpieczyć się przed najnowszymi atakami i ransomware z ochroną sieci, stron internetowych, kontrolą aplikacji, ochroną zero-day i nie tylko. Można również dostosować ochronę dla swoich klientów poprzez zakup indywidualnych licencji subskrypcji ochrony oddzielnie, jeśli jest to konieczne. Dodatkowo, Sophos Firewall doskonale współpracuje z Sophos Central Email Advanced, Sophos ZTNA, Sophos Intercept X i wieloma innymi produktami Sophos. Całość licencjonowania opisana jest pod tym linkiem
 3. Opcjonalne wyposażenie: Sophos Firewall wspiera pełną linię bezpiecznych rozwiązań dla zapewnienia dostępu, w tym nasze unikalne urządzenia SD-RED do prostego i bezpiecznego łączenia zdalnych użytkowników i oddziałów firmy. Bezprzewodowe punkty dostępowe APX oferują bezpieczne Wi-Fi, a Sophos Connect jest naszym darmowym klientem VPN dla zdalnego dostępu dla Windows i Mac.
 4. Dodaj plan wsparcia: Wsparcie techniczne (24×7) jest zawarte w Xstream Protection, ale możesz rozbudować je do Enhanced Plus dla dostępu VIP. Dokładny opis poziomu wsparcia, czasów reakcji itp.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z przewodnikiem licencjonowania. Wykorzystaj demo online, aby pokazać swoim klientom jak działa Sophos Firewall lub użyj indywidualnego linku polecającego do bezpłatnej wersji próbnej. Instrukcję, jak taki link wygenerować opisaliśmy w artykule na ten temat.

GENEROWANIE SZANS SPRZEDAŻOWYCH PRZY UŻYCIU BEZPŁATNYCH WERSJI TESTOWYCH

Przygotuj swój indywidualny link polecający. Każdy klient, który zarejestruje się na darmową wersję próbną Sophos Firewall poprzez Twój indywidualny link polecając zostanie automatycznie zapisany w portalu, a jego informacje zostaną przekazane do Ciebie. Szczegóły o procesie generowania linku polecającego znajdziesz tutaj: https://sophos.fen.pl/generowanie-leadow/

ZNAJOMOŚĆ KONKURENCJI

Specjalna usługa zapewnia wszystkim partnerom Gold i Platinum bezpośredni dostęp do naszego zespołu zajmującego się analizą konkurencji. Ten zespół jest uzbrojony w wiedzę i gotowy jest odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów konkurencji. Dodatkowo, z poziomu portalu partnerskiego dostępne są “Battle-Cards” pokazujące korzyści wynikające z wyboru Sophos w stosunku do konkretnych produktów konkurencyjnych. Szczegóły dostępne są po zalogowaniu się na portalu partnerskim pod tym linkiem.

Demo online

Demo Sophos Firewall w środowisku sandbox. Natychmiastowy dostęp. Bez instalacji. Dostęp przez portal partnerski.

Wersja testowa

Wersja na platformy wirtualne oraz w wersji software poniżej. W przypadku potrzeby wersji sprzętowej, skontaktuj się z nami.