Sophos Endpoint

DO CZEGO SŁUŻY?

Sophos Intercept X zatrzymuje szeroki zakres ataków dzięki unikalnej kombinacji detekcji złośliwego oprogramowania opartej na głębokim uczeniu, ochronie przed wykorzystaniem exploitów, antyransomware i innych zaawansowanych funkcjach, które opisane są szczegółowo w tym dokumencie . Endpoint detection and response (EDR) daje administratorom IT i ekspertom ds. cyberbezpieczeństwa narzędzia, których potrzebują aby uzyskać odpowiedzi na krytyczne kwestie związane z obsługą infrastruktury IT i poszukiwaniem zagrożeń. XDR (Extended Detection and Response) sięga poza urządzenia końcowe, analizując dane z sieci i poczty elektronicznej. Dzięki komunikacji między platformami otrzymujemy bardzo szczegółową analizę tego, co się dokładnie dzieje się w infrastrukturze. Zapoznaj się z dokumentacją techniczną, aby uzyskać pełny opis funkcji.

DLA KOGO?

Sophos Intercept X jest idealnym rozwiązaniem dla firm każdej wielkości. Niezależnie od tego, czy klient szuka możliwości przejścia z innego rozwiązania dla punktów końcowych, czy wdraża zabezpieczenia po raz pierwszy, Intercept X jest najlepszym wyborem, co potwierdzają niezależne testy. Jest także dostępna wersja na urządzenia mobilne, oraz na serwery.

JAK TO SPRZEDAWAĆ

Klienci mogą wybrać pomiędzy Intercept X Advanced lub Intercept X Advanced with EDR. Alternatywnie, klienci poszukujący usługi bezpieczeństwa zarządzanej 24/7/365, powinni rozważyć usługę Sophos Managed Threat Response (MTR). Przejrzyj ten przewodnik licencjonowania, aby uzyskać więcej informacji o możliwościach i modelu subskrypcyjnym. 

Wykorzystaj demo online, aby pokazać swoim klientom jak działa Sophos Endpoint. Lub użyj indywidualnego linku polecającego, do bezpłatnej wersji próbnej. Szczegóły jak taki link wygenerować opisaliśmy w artykule na ten temat.

GENEROWANIE SZANS SPRZEDAŻOWYCH PRZY UŻYCIU BEZPŁATNYCH WERSJI TESTOWYCH

Przygotuj swój indywidualny link polecający. Każdy klient, który zarejestruje się na darmową wersję próbną Sophos Endpoint poprzez Twój indywidualny link polecając zostanie automatycznie zapisany w portalu, a jego informacje zostaną przekazane do Ciebie. Szczegóły o procesie generowania linku polecającego znajdziesz tutaj: https://sophos.fen.pl/generowanie-leadow/

ZNAJOMOŚĆ KONKURENCJI

Specjalna usługa zapewnia wszystkim partnerom Gold i Platinum bezpośredni dostęp do naszego zespołu zajmującego się analizą konkurencji. Ten zespół jest uzbrojony w wiedzę i gotowy jest odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów konkurencji. Dodatkowo, z poziomu portalu partnerskiego dostępne są “Battle-Cards” pokazujące korzyści wynikające z wyboru Sophos w stosunku do konkretnych produktów konkurencyjnych. Szczegóły dostępne są po zalogowaniu się na portalu partnerskim pod tym linkiem.

Aktualne promocje:

Demo online

Demo Sophos Firewall w środowisku sandbox. Natychmiastowy dostęp. Bez instalacji. Dostęp przez portal partnerski.

Wersja testowa

Wersja na platformy wirtualne oraz w wersji software poniżej. W przypadku potrzeby wersji sprzętowej, skontaktuj się z nami.