Intercept X

Sophos Intercept X to najbardziej wszechstronne na świecie rozwiązanie do ochrony punktów końcowych nowej generacji, zaprojektowane tak, aby powstrzymać jak najszerszy zakres ataków. Intercept X łączy wiele technik, w tym zapobieganie wykorzystywaniu podpisów bez wykrywania, głębokie wykrywanie złośliwego oprogramowania, funkcje anty-ransomware, wykrywanie punktów końcowych, reagowanie (EDR) i wiele innych.

NOWOŚĆ: Intercept X for Mobile: Chroń swoje urządzenia mobilne przed najnowszym złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i zagrożeniami internetowymi dzięki najlepszemu w branży rozwiązaniu mobilnej ochrony przed zagrożeniami nowej generacji. Dowiedz się więcej tutaj.

  • Wykrywa nowe i nieznane złośliwe oprogramowanie za pomocą głębokiego uczenia się, zaawansowanej formy uczenia maszynowego. Korzystając z najlepszego w branży silnika do wykrywania złośliwego oprogramowania, Intercept X jest w stanie wykryć nigdy wcześniej nie wykryte złośliwe oprogramowanie, zanim uruchomi się w punkcie końcowym.
  • Zapobiega ransomware przy użyciu technologii CryptoGuard. Podczas próby złośliwego szyfrowania program CryptoGuard wstrzymuje proces. Wszelkie zmiany wprowadzone przez oprogramowanie ransomware są przywracane do pierwotnego stanu.
  • Powstrzymuje hakerów, blokując techniki wykorzystywane do przeprowadzania ataków. Zamiast badać miliony próbek złośliwego oprogramowania, Intercept X skupia się na ponad 25 technikach wykorzystywania przez hakerów do rozprzestrzeniania złośliwego oprogramowania, kradzieży danych uwierzytelniających i wykrywania ucieczki.
  • Odpowiada na trudne pytania dotyczące infekcji dzięki inteligentnemu wykrywaniu i reagowaniu na punkty końcowe (EDR). Wbudowana wiedza specjalistyczna, wsparcie podczas analizy, analiza złośliwego oprogramowania z wykorzystaniem Deep Learning.

Materiały dla klientów: